Fly4free.pl

City break w Alicante za 637 PLN. Loty (czwartek-niedziela) z Łodzi i noclegi w centrum

637 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Leonid Andronov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wycieczka do malowniczej Hiszpanii! Wybierz się na wybrzeże Costa Blanca i odkryj niesamowite Alicante. Zaczerpnij nieco południowego słońca i skosztuj pysznej kuchni.

Do Alicante udasz się w terminie 8-11 grudnia (czwartek-niedziela) z lotniska w Łodzi. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Hiszpanii polecam zakwaterowanie w pensjonacie Antonio, który znajduje się w centrum miasta. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 637 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 574 PLN/2 osoby

Łódź – Alicante – Łódź »

Hotel 700 PLN/2 osoby/pobyt

W Alicante proponuję noclegi w pensjonacie Antonio, który został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości. Na miejscu znajdziesz przytulny pokój z prywatną łazienką, TV oraz dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 38 PLN/pobyt

Zachęcam cię także do wizyty w Walencji. Najwygodniej będzie, jeżeli pojedziesz tam autem, dlatego wypożycz samochód zaraz po przylocie do Alicante.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »