Fly4free.pl

Przedłużony weekend we włoskiej Apulii za 444 PLN. Loty do Bari z Krakowa + 3 noclegi w domku trulli + auto

444 PLN
Foto: David Ionut / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skrzyknijcie znajomych i zafundujcie sobie niezapomnianą wycieczkę do Włoch! W trakcie wyjazdu czeka na was mnóstwo malowniczych zakątków Apulii – tajemnicze Ostuni, romantyczne Polignano a Mare i bajkowe miasteczko Alberobello. Wisienką na torcie będą noclegi w typowym dla regionu domku trulli.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Do Włoch polecicie z krakowskiego lotniska w Balicach, na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair. Do Bari wybierzecie się w dogodnym terminie 27-30 listopada (sobota-wtorek). Pamiętajcie, że w cenę biletów wliczony jest wyłącznie mały bagaż podręczny. Przed wyjazdem koniecznie przeczytajcie nasze wskazówki, jak się spakować.

We Włoszech proponuję wam noclegi w tradycyjnym domku trulli, który znajduje się w słynnej miejscowości Alberobello. Z lotniska w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie wypożyczonym autem.

Termin podróży: listopad 2021 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: domek
Auto: Fiat Panda lub podobny

Za loty w dwie strony, zakwaterowanie i wypożyczenie samochodu zapłacicie 444 PLN za osobę, przy 4 podróżnych śpiących w jednym domku.

Podróż289 PLN / 4 osoby

Kraków – Bari – Kraków »

Hotel1218 PLN/4 osoby/3 noce

Proponuję wam zakwaterowanie w Trulli di Nonno Carlo, który znajduje się w Alberobello. Do waszej dyspozycji będzie tradycyjny domek o powierzchni 28 metrów kwadratowych, z dwoma sypialniami. Wypożyczony samochód zostawicie na bezpłatnym publicznym parkingu, który znajduje się obok miejsca zakwaterowania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód268 PLN/4 osoby/pobyt

Aby łatwo dostać się do miejsca zakwaterowania, jak również swobodnie odkrywać atrakcje regionu, wypożyczcie samochód już na lotnisku.

Co zobaczyć w Apulii?

Ze względu na miejsce waszego zamieszkania najbardziej interesującym miejscem jest Alberobello – miasteczko wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO, któremu nie można odmówić uroku! To właśnie tutaj zobaczycie krajobraz usłany domkami trulli.

Korzystając z wynajętego auta udajcie się do słynącego z barokowej architektury Lecce. Dla romantyków polecam miasteczka Polignano a Mare i Ostuni.

Natomiast Bari urzeka starą częścią miasta (Citta Vecchia). Koniecznie zajrzyjcie do Bazyliki Św. Mikołaja i romańskiej katedry Św. Sabina. Lubicie spacery? Przejdźcie się najdłuższą promenadą nadmorską w Europie – Lungomare!

Foto: Josef-Skacel / Shutterstock
domki trullo
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
apulia
Foto: cge2010 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.

  • Będąc we Włoszech, lepiej być zaszczepionym. W wielu miejscach trzeba okazywać Unijny Certyfikat Covid.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Nasi czytelnicy radzą, co zobaczyć w Apulii!

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »