Fly4free.pl

Wiosna w Pienińskim Parku Narodowym: zestawianie miejsc noclegowych od 151 PLN/pokój

pieniny
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Matej Kotula / Shutterstock
od
151 PLN/pokój
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
21.03.2023 - 28.05.2023
W terminie obejmującym dni wolne od pracy podejmij się wyzwania zdobycia szczytu Trzy Korony. Od górskich wędrówek wolisz leniwe spacery? W takim razie rekreacyjna strefa przy Jeziorze Czorsztyńskim będzie idealny wyborem dla ciebie.

Proponuję ci wycieczkę w okolice Pienińskiego Parku Narodowego w okresie 22 marca-28 maja. Na weekend (sobota-niedziela) i nie tylko. W poniższym zestawieniu znajdziesz zbiór bardzo dobrych obiektów noclegowych, które mogą poszczycić się pozytywnymi opiniami wystawionymi przez dotychczasowych gości. Za pobyt dwóch osób przyjdzie ci zapłacić od 151 PLN/noc.

Hotel od 151 PLN/2 osoby/noc

Najmniej kosztować cię będzie pobyt w obiekcie Willa Żeglarski, który znajduje się w Kluszkowcach. Wszystkie pokoje zostały nowocześnie urządzone i posiadają łazienkę z prysznicem. Bezpłatny parking oraz WiFi – to jest wliczone w cenę zakwaterowanie.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

W Krościenku nad Dunajcem proponuję ci zakwaterowanie w znakomitym pensjonacie Pokoje w centrum. Każde studio składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu oraz spania. W łazience jest prysznic, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej zapłacisz za pobyt ze śniadaniem w pensjonacie Willa Grywałd. W każdym pokoju jest łazienka z prysznicem. W cenie zapewniony będziesz mieć także bezpłatny parking oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Obiekt Między Owcami Meee znajduje się w miejscowości Sromowce Wyżne. W cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz parkingu. Bez dodatkowych opłat będziesz mógł korzystać z rowerów.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

W Kluszkowcach proponuję ci noclegi w obiekcie Osada Zbójecka Jandura. Każdy domek składa się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu, sypialni oraz łazienki. W cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

W Czorsztynie proponuję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w bardzo dobrym 4* hotelu Kinga Wellness. Ponadto w cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do sauny, centrum fitness, krytego basenu oraz sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Na sam koniec mam dla ciebie także propozycję zakwaterowanie w Czorsztynie, w 3* hotelu Umina. W jego sąsiedztwie znajduje się zamek oraz tutejsze jezioro. W cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz codzienne śniadania.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »