Fly4free.pl

Wielkanocna wycieczka: zbiór noclegów w całej Polsce już od 224 PLN/pokój

Foto: Marek Piwnicki / Unsplash.com
od
224 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.04.2022 - 17.04.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście odpocząć w czasie tegorocznych świąt wielkanocnych? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w kraju i wybierzcie hotel odpowiedni dla siebie!

Wszystkie poniższe obiekty cieszą się bardzo dobrymi ocenami dotychczasowych gości. W zależności od waszego wyboru, zatrzymacie się w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Solinie lub Zakopanem. Wszędzie możecie spodziewać się świetnych warunków i profesjonalnej obsługi. Obiekty są dostępne w terminie obejmującym święta wielkanocne.

Hotel od 224 PLN/noc/2 osoby

Mw Tarnica to 3* hotel, który zlokalizowany jest w pobliżu zapory w Solinie. Na miejscu znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do Wi-Fi. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Krakowie rekomenduję wam pobyt w 4* hotelu Avena Boutique Hotel By Artery. To bardzo dobrze oceniany obiekt, który usytuowany jest w pobliżu centrum miasta. Na miejscu będziecie mogli skorzystać z restauracji i darmowego Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jeśli Wielkanoc będziecie chcieli spędzić w stolicy, polecam wam zakwaterowanie w 4* hotelu Four Points by Sheraton. Obiekt znajduje się na Mokotowie i oferuje swoim gościom siłownię oraz restaurację.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Poznaniu wybierzcie 4* hotel Kolegiacki, który wyróżnia się oryginalnym wykończeniem i bogatymi zdobieniami. Ponadto obiekt mieści się w samym centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

We Wrocławiu postawcie na luksus i zatrzymajcie się w 5* hotelu Radisson Blu. Obiekt wyróżnia się świetną lokalizacją. Od większości atrakcji dzielić was będzie kilka minut spaceru. Będziecie mogli skorzystać ze strefy spa i siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

5* hotel Gdańsk Boutique to wyjątkowo luksusowy obiekt, który może pochwalić się rewelacyjną lokalizacją i świetnymi opiniami dotychczasowych gości. Na miejscu odpoczniecie w strefie spa oraz poćwiczycie na siłowni.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Zakopanem rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Crocus. Obiekt leży w spokojnej części miasteczka i oferuje swoim gościom komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. Otrzymacie również darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Doba hotelowa standardowo trwa od 15:00 do 11:00.
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »