Fly4free.pl

Wielkanoc na Chalkidiki za 981 PLN. Loty z Warszawy + hotel przy plaży

981 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: frantic00 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na wiosenną podróż? Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się do kontynentalnej Grecji. W kwietniu nie spotkasz tam tłumów turystów, będzie za to okazja na bardziej "autentyczne" doświadczenia w trakcie wyjazdu.

Wycieczka do Grecji zaplanowana została w terminie 2 – 9 kwietnia (powrót odbędzie się po 22 w Wielkanoc, więc będzie okazja wziąć udział w obchodach święta w Helladzie). Czeka cię bezpośredni lot z podwarszawskiego Modlina, realizowany na pokładzie samolotu linii Ryanair.

Wybrałem dla was noclegi w nadmorskiej miejscowości Nea Kalikratia. Znajduje się ona niedaleko lotniska, skąd łatwo i niedrogo dostaniecie się taksówką lub wypożyczonym samochodem. Postawcie tam na świetnie oceniany hotel Atlantis, który położony jest tylko 100 m od plaży.

Termin podróży: kwiecień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz tylko 981 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1433 PLN/2 osoby/pobyt

Klimatyzowane pokoje w hotelu Atlantis wyposażono w prywatną łazienkę, klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz wygodne łóżka.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 483 PLN/2 osoby

Wypożycz samochód, by łatwo dotrzeć do miejsca zakwaterowania, a następnie swobodnie przemieszczać się pomiędzy okolicznymi atrakcjami. Najłatwiej wynająć go będzie tuż po wylądowaniu w Grecji.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »