Fly4free.pl

Wiedeń z weekendem za 680 PLN. Loty z Gdańska (sobota-wtorek) + noclegi w 4* hotelu

680 PLN
Oferta nieaktualna
Wiedeń - Belweder
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: emperorcosar / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Masz ochotę na okołoweekendowy city break? Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i wybierz się do Wiednia. Zobacz najważniejsze atrakcje miasta, takie jak pałac Schonbrunn, Belweder i wybierz się do parku rozrywki Prater.

Na wycieczkę do Wiednia wybierzesz się w terminie 25-28 lutego z lotniska w Gdańsku. W obie strony podróżować będziesz na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Austrii zatrzymasz się w 4* hotelu Arte Stadhalle, który znajduje się w pobliżu centrum miasta. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz zakwaterowanie w hotelu zapłacisz 680 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 312 PLN/2 osoby

Gdańsk – Wiedeń – Gdańsk >>

Hotel 1047 PLN/2 osoby/pobyt

W Wiedniu wybrałam dla ciebie zakwaterowanie w 4* hotelu Arte Stadhalle. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 334 PLN/osoba

Marzy ci się wyjątkowe doświadczenie? Zarezerwuj już teraz wieczór w pałacu Schönbrunn z ekskluzywnym zwiedzaniem oraz koncertem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »