Fly4free.pl

Westeros istnieje! Zobaczcie cudowne miejsca z „Gry o tron”. Wszystkie są w zasięgu ręki

Serial pobudza nie tylko emocje i wyobraźnię swoich widzów, ale także budzi apetyt na podróże. Bo w tle "Gry o tron" są wspaniałe krajobrazy. Gdzie szukać tych cudów?

Tym razem nie trzeba wyruszać bardzo daleko. Wszystkie lokalizacje wykorzystane w serialu nie tylko położone są w zasięgu krótkich lotów lub podróży samochodem, ale często komponują się w bardzo proste trasy zwiedzania. Zapraszamy zatem na serialową podróż. Przejedziemy przez kraje, do których łatwo dotrzeć, oferujące wiele atrakcji i możliwości spędzania czasu. A jeśli obejmuje to przy okazji magiczną wyprawę do Westeros – tym lepiej!

Jeśli jesteście wiernymi widzami, możecie sprawdzić, czy udało wam się odgadnąć lokalizacje filmowe!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Bylam w Grocie na Islandii, robi wrazenie
Michelle J Okreglicka, 8 czerwca 2015, 20:30 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Michelle J OkreglickaBylam w Grocie na Islandii, robi wrazenie
Niektórzy mieli nawet przyjemność kompieli tam ;)
boryzo, 8 czerwca 2015, 21:04 | odpowiedz
Obraz 6 to nie jest Essaouria, tylko Ait Ben Haddou. Spory błąd w prawdzie oba są w Maroku ale jedno na wschodzie przy oceanie a drugie na południowy wschód od Marakeszu prawie na pustyni.
szu, 8 czerwca 2015, 22:03 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Zazwyczaj się nie czepiam, gdy czegoś w podobnych artykułach brakuje, ale ominięcie w 21 slajdach Twierdzy Klis to jednak spore przeoczenie ;-) Klis to przecież potężne filmowe Meereen, w którym od połowy 4 sezonu urzęduje Matka Smoków ;-)
Grzegorz40, 8 czerwca 2015, 23:37 | odpowiedz
Zawsze podziwiałem fanów tego serialu, że są w stanie zapamiętać wszystkie nazwy lokacji i imion bohaterów. Wymiękam przy opisach postaci typu "Kalisi - Królowa Daenerys I Targaryen, Daenerys Zrodzona z Burzy, Matka Smoków lub Dany " :)
mikuś, 9 czerwca 2015, 10:27 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »