Fly4free.pl

Objazdówka po majestatycznych Węgrzech za 194 PLN! W pakiecie loty z Poznania do Budapesztu, samochód i mapka z poradami

194 PLN
Foto: frantic00 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wykorzystajcie atrakcyjne ceny biletów lotniczych i wyruszcie na Węgry! Zobaczycie przepiękny Budapeszt, "węgierskie morze", klimatyczne miasteczko Eger oraz zjawiskowe parki narodowe. W zwiedzaniu pomoże wam wypożyczone auto.

Do Budapesztu wyruszycie 14 listopada z lotniska w Poznaniu. Na miejscu wypożyczycie auto, które ułatwi wam zwiedzanie okolicznych atrakcji. Na miejscu zostaniecie do 18 listopada, po czym wrócicie do Polski.

Podróżować będziecie na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Pamiętajcie, że w cenie zawarty jest jedynie mały bagaż podręczny. Jeśli macie problem ze spakowaniem się, przeczytajcie nasz poradnik.

Budapeszt – Balaton – Eger – Park Narodowy Gór Bukowych – Budapeszt

Termin podróży: 14–18 listopada
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Samochód: Volkswagen up! lub podobny model

Za loty w dwie strony i wynajem auta zapłacicie 194 PLN za osobę, przy 2 podróżujących.

Podróż 135 PLN/2 osoby

Poznań – Budapeszt – Poznań >>

Hotel od 158 PLN/noc/2 osoby

W Budapeszcie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu Onriver Ms Cezanne. To obiekt położony w pobliżu centrum miasta. Ponadto będziecie mieć dostęp do darmowego Wi-Fi i zostanie wam udostępnione miejsce parkingowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Egerze postawcie na luksus i zatrzymajcie się w 4* hotelu Eger & Park. W obiekcie znajdują się między innymi: basen, strefa spa i siłownia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pragniecie przenocować w wyjątkowym miejscu? Postawcie na nocleg w baśniowym hotelu Palota, który znajduje się w Parku Narodowym Gór Bukowych. W cenie zawarte jest śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 252 PLN/2 osoby

W zwiedzaniu Węgier pomoże wam wypożyczone auto. Za wynajem Volkswagena up! zapłacicie 252 PLN/2 osoby.

Co zobaczyć na Węgrzech?

W Budapeszcie powinniście zobaczyć wizytówkę miasta, czyli budynek parlamentu, który położony jest nad wyjątkowym Dunajem. Ważnym punktem na mapie stolicy jest również Wzgórze Zamkowe z Zamkiem Królewskim i Basztą Rybacką. Możecie się tam dostać zabytkową kolejką. Wspaniały widok na Budapeszt rozpościera się z Góry Gellerta.

Nad Balatonem polecam wam odwiedzić zarówno południową część jeziora, jak i północną. Na szczególną uwagę zasługują: półwysep Tihany, Heviz czy Siófok. Nie bez przyczyny akwen nazywany jest węgierskim morzem. Charakteryzuje się on dużymi rozmiarami i pięknymi widokami.

W Egerze trzeba zobaczyć ruiny zamku znajdującego się na Wzgórzu Zamkowym. Będziecie mogli podziwiać stamtąd panoramę miasta i okolic. Polecam wam również spacer po starym mieście i wizytę w charakterystycznym minarecie. W okolicy Egeru znajdują się także źródła termalne Egerszalok.

Ponadto polecam wam przyjechać do Parku Narodowego Gór Bukowych. Znajdziecie tam szlaki spacerowe, liczne jaskinie, piękne góry i baśniowy Lillafüred.

Foto: Luciano Mortula / Shutterstock
Foto: Botond Horvath
parlament budapeszt
Foto: Luciano Mortula / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie wnaszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »