Fly4free.pl

Weekendowe (sobota-niedziela) loty po Europie z Gdańska, Krakowa i Warszawy od 67 PLN

67 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kaja Reichardt / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Możecie sobie pozwolić na podróżowanie tylko i wyłącznie w dni wolne od pracy? W takim razie na pewno zainteresuje was zbiór z właśnie takimi lotami. Tylko od was zależy, na który kierunek postawicie oraz ile wydacie na bilety lotnicze.

Na europejskie wojaże proponuję wam wybrać się w okresie pomiędzy październikiem a grudniem. W poniższym zestawieniu znajdziecie tylko i wyłączenie przeloty na weekend (sobota-niedziela) z gdańskiego portu lotniczego im. Lecha Wałęsy, krakowskiego lotniska w Balicach oraz warszawskiego lotniska w Modlinie.

Do Dublina, Edynburga, Kopenhagi, Londynu (lotnisko Stansted), Rzymu (lotnisko Ciampino), Sztokholmu (lotnisko Arlanda) oraz Wiednia podróżować będziecie na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Termin podróży: październik – grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 500 PLN/2 osoby/noc

W Sztokholmie rekomenduję wam noclegi w 4* hotelu C Stockholm, który znajduje się obok głównego dworca kolejowego. Każdy pokój wyposażony został w ogrzewanie oraz telewizor. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Edynburgu proponuję wam noclegi w hotelu Travelodge Haymarket. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W każdym jest także łazienka z prysznicem i suszarką do włosów. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast w Dublinie proponuję wam noclegi w hotelu Travelodge Rathmines. Zakwaterowani będziecie w dwuosobowym pokoju wyposażonym w ogrzewanie, telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest wanna z prysznicem i suszarka do włosów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »