Fly4free.pl

Weekendowa wycieczka do Aten za 511 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel ze wspaniałym widokiem

511 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: kudla / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Musicie liczyć się z każdym dniem urlopu? Ta oferta jest dla was! Wybierzcie się w podróż do greckiej stolicy w dogodnym terminie obejmującym weekend i złapcie trochę południowego słońca.

W podróż do Grecji udacie się w weekendowym terminie 9 – 11 grudnia (piątek – niedziela). Czeka was bezpośredni lot z Katowic do Aten, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanaur. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym.

Wybrałem dla was noclegi w 4* hotelu Athens Panorama Project. Najmocniejszym punktem programu zdecydowanie będzie tu widok z tarasu – zobaczcie sami, jak wspaniale prezentuje się on na zdjęciach!

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów ze śniadaniami zapłacicie 511 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 488 PLN/2 osoby

Katowice – Ateny – Katowice »

Hotel 534 PLN/2 osoby/pobyt

W 4* hotelu Athens Panorama Project czeka na was przestronny apartament o powierzchni 43 m². W jego skład wchodzi m.in. kuchnia, prywatna łazienka oraz część wypoczynkowa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 188 PLN/osoba

Chcielibyście dowiedzieć się więcej o historii kolebki europejskiej cywilizacji? Zarezerwujcie prywatną wycieczkę po Atenach wraz z przewodnikiem.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »