Fly4free.pl

Tanio! Przedłużony weekend we Lwowie za jedyne 44 PLN. Loty dla wszystkich z Wrocławia

44 PLN
Foto: Darya Tryfanava / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli jeszcze nie byliście we Lwowie, to jak najszybciej nadróbcie zaległości. Natomiast jeżeli mieliście okazję już tam być… to w takiej cenie zapragniecie tam wrócić. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się do jednego z najpopularniejszych ukraińskim miast w dogodnym terminie obejmującym dni wolne od pracy.

Na krótką wycieczkę do Lwowa wybrać się będziecie mogli w lutym. Dostępnych jest parę terminów z lotami od piątku do poniedziałku za jedyne 44 PLN! Podróż rozpoczniecie i zakończcie na wrocławskim lotnisku im. Mikołaja Kopernika.

W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Przeloty za tytułowe 44 PLN (w obie strony) dostępne są dla wszystkich chętnych. Do ich zakupu nie potrzebujecie żadnych klubów zniżkowych.

Termin podróży: luty
Linia lotnicza: Wizz Air
Bagaż: podręczny

Podróż 44 PLN

Wrocław – Lwów – Wrocław »

Dostępne terminy: 4-7 lutego, 11-14 lutego oraz 18-21 lutego.

Hotel 170 PLN/2 osoby/noc

We Lwowie proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 5* hotelu Kupava Deluxe, który znajduje się nieopodal dworca kolejowego. Wszystkie pokoje w hotelu wyposażone są w telewizor LCD oraz minibar. W cenie zawarowania będziecie mogli korzystać z krytego basenu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

City break we Lwowie

Co warto dorzucić do swojej listy zwiedzania? Oczywiście Rynek wraz z okolicznymi uliczkami, arsenał miejski, cytadelę oraz gmach uniwersytetu im. Iwana Franki. Tym razem będziecie mieli okazję zobaczyć operę również od środka, wybierając się na sobotnie przedstawienie. Podczas spacerów po mieście odwiedźcie też jedną ze świątyń w centrum miasta – na przykład Katedrę Ormiańską.

Gustujecie w złotych trunkach? W takim razie odwiedźcie „świątynię” kraftów – Teatr Piwa „Prawda”. Znajdziecie tam nie tylko wiele gatunków złotego trunku, ale także dobrze zjecie. Wszystko to z niezłym widokiem na lwowski Rynek.

Gdzie jeszcze udać się na strawę? Oczywiście do restauracji Rebernia! Specjalność szefa kuchni? Pieczone żeberka, które serwowane są na deskach do krojenia, a konsumpcja odbywa się przy pomocy rąk – na samą myśl, aż ślinka mi cieknie 😉 Dodatkowo możecie zamówić sobie talerz pieczonych ziemniaków lub warzywa, ale czy warto, jeżeli porcja wyśmienitych żeberek kosztuje tylko 149 UAH (ok. 23 PLN).

Foto: Nico Benedickt / Unsplash.com
Foto: where is pykh / Unsplash.com
Foto: Drop of Light / Shutterstock.com
Przydatne informacje
 • Pamiętajcie, że wybierając się na Ukrainę musicie posiadać ważny paszport.
 • Wybierając się na Ukrainę, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem pełnego zaszczepienia lub okazania negatywnego wyniku antygenowego testu.
 • Aktualne restrykcje i ograniczenia na Ukrainie, spowodowane pandemią koronawirusa, możecie śledzić pod tym linkiem.
 • Na powracających do kraju spoza strefy Schengen czekają nowe zasady – możecie przeczytać o nich w tym miejscu.
 • Nasi czytelnicy odwiedzili Lwów wiele razy. Zapraszam do jednej z relacji z podróży.
 • Mało wam jedzenia? Sprawdźcie listę wszystkich polecanych restauracje we Lwowie.
 • Sporą listę lwowskich atrakcji znajdziecie pod tym linkiem.
 • Przeczytajcie nasz poradnik, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.
 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »