Fly4free.pl

Weekend w Sztokholmie za 334 PLN. Loty z Gdańska + 4* hotel

334 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Oleksiy Mark / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Oszczędzasz każdy dzień urlopu i akumulujesz wolne na dłuższy wyjazd? To wcale nie oznacza, że powinieneś rezygnować z krótkich podróży! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji wycieczki do Szwecji i wybierz się na city break do jednej z ciekawszych europejskich metropolii.

Wycieczka do Sztokholmu zaplanowana została w weekendowym terminie (sobota – niedziela) 4 – 5 marca. Dzięki korzystnemu rozkładowi lotów (wylot wcześnie rano, powrót późnym wieczorem) będzie szansa maksymalnie wykorzystać czas na miejscu. Czeka cię bezpośredni lot z Gdańska na główne lotnisko w Arlandzie, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

W szwedzkiej stolicy zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Haymarket by Scandic. Będzie to dogodna baza wypadowa do odkrywania uroków miasta oraz przyjemne miejsce na weekendowy wypoczynek.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacisz 337 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 497 PLN/2 osoby/pobyt

Elegancko urządzone pokoje w 4* hotelu Haymarket by Scandic wyposażono we wszystkie udogodnienia niezbędne do spędzenia przyjemnego weekendu. W celu uzyskania najniższej ceny wybierz pośrednika Agoda.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 284 PLN/osoba

Marzysz o najlepszych zdjęciach ze Sztokholmu? Wybierz się na wycieczkę z miejscowym przewodnikiem, który pokaże ci, gdzie znajdziesz najlepsze kadry.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »