Fly4free.pl

Weekend w Polsce: zestawienie noclegów (sobota-niedziela) w Beskidzie Niskim od 130 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Jurek Adamski / Shutterstock
od
130 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.01.2023 - 26.02.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W terminie obejmującym dni wolne od pracy „ucieknij” w Beskid Niski, gdzie odpoczniesz od codziennych obowiązków. Jest to wręcz idealne miejsce, w którym naładujesz swoje „wewnętrzne akumulatory” oraz zapomnisz o wielkomiejskim zgiełku.

Na wycieczkę proponuję ci wyjazd w okresie pomiędzy 7 stycznia a 26 lutego przyszłego roku. Za weekendowy pobyt (sobota-niedziela) w Iwoniczu-Zdroju, Izdbach, Klimówce, Ropkach, Rymanowie oraz Wysowej-Zdroju przyjdzie ci zapłacić od 130 PLN/2 osoby/noc.

Hotel od 130 PLN/2 osoby/noc

W miejscowości Rymanów proponuję ci pobyt w zajeździe Bog-Mar. W każdym studiu znajduje się aneks kuchenny, miejsce do relaksu i spania oraz łazienka z prysznicem. Dla gości przygotowano bezpłatny parking oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Wysowej- Zdroju proponuję ci pobyt w wyjątkowym pensjonacie Czarny Dział, który położony jest nad niewielkim jeziorkiem. Każdy pokój wyposażony został w telewizor LCD, czajnik elektryczny oraz łazienkę z pryszincen.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Tylko 1 PLN więcej zapłacisz za pobyt w gospodarstwie Agroturystyka Barnilka, które znajduje się we wsi Klimkówka. Wszystkie pokoje zostały urządzone w nowoczesnym stylu i zostały wyposażone w telewizor LCD oraz czajnik elektryczny. W łazience jest prysznic.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Kompleks apartamentów Wysowa Dwór, jak sama nazwa wskazuje, znajduje się w… Wysowej-Zdroju. Każdy z nowocześnie urządzonych apartamentów składa się z aneksu kuchennego, salonu, sypialni oraz łazienki.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

W Iwoniczu-Zdrój proponuję ci noclegi z codziennymi śniadaniami w fantastycznym pensjonacie Amelia. Każdy pokój składa się z części do relaksu oraz spania. W łazience jest prysznic i suszarka do włosów.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

3* hotel Elita także mieści się w Iwoniczu-Zdroju. W cenie zapewnione będziesz mieć codzienne śniadanie oraz dostęp do sieci WiFi. Za dodatkową opłatą możesz skorzystać z centrum wellness oraz sauny.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Natomiast niepowtarzalnych doznać dostarczy ci pobyt w gospodarstwie agroturystycznym Ropki Dwór Rajdany, który znajduje się we wsi Ropki. W cenie zapewnione będziesz mieć śniadania oraz dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »