Fly4free.pl

Weekend w Paryżu z Krakowa za 319 PLN (loty na główne lotnisko + nocleg w Ibisie)

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ekaterina Pokrovsky, shutterstock
Wybierzcie się w terminie sobota - niedziela do miasta zakochanych. Za loty w dwie strony dostępne dla wszystkich oraz nocleg w hotelu zapłacicie tytułowe 319 PLN. Idealna opcja na podróż bez marnowania wolnego.

Paryż co roku odwiedzany jest przez miliony turystów z całego świata. Większość z nich uważa je za jedno z najwspanialszych miast na świecie. Wieża Eiffle’a, Katedra Notre-Dame, Luwr czy Łuk Triumfalny to miejsca, które po prostu musicie zobaczyć!

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

Suma:  637 PLN za 2 osoby, 318.5 PLN za osobę

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

Bilety w tytułowej cenie dostępne są dla wszystkich, dodatkowo pasażerom przysługuje jedna sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm bez limitu wagowego.

NOCLEG

W Paryżu polecam Wam zakwaterowanie w hotelu Ibis Budget Paris La Villette. Za pobyt dwóch osób w terminie 25 – 26 listopada zapłacie 219 PLN. Hotel posiada dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Przykładowa rezerwacja pobytu dwóch osób w terminie 25 – 26 listopada:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »