Fly4free.pl

Warto! Weekend w Bergamo za 404 PLN. Loty (sobota-niedziela) z Krakowa + nocleg w hotelu

404 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rasto SK / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Słyszysz Bergamo, myślisz lotnisko. Jest to oczywiste skojarzenie, ale Bergamo to także piękne stare miasto, które jest idealne na krótką wycieczkę. Na przykład taką, która swym terminem obejmuje tylko dni wolne od pracy. Zapraszam do niepisanej perły Lombardii.

Do Włoch udasz się z krakowskiego lotniska w sobotę (21 stycznia) o godzinie 14:30. W drogę powrotną do stolicy województwa małopolskiego wyruszysz w niedzielę (22 stycznia) o godzinie 23:05. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów na wycieczkę udasz się z małym bagażem podręcznym.

W Bergamo zatrzymasz się w 3* hotelu B&B, który od dworca kolejowego oddalony jest o 700 metrów. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziecie autobusem.

Termin podróży: 21 – 22 stycznia 2023 r.
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w hotelu zapłacisz 404 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 497 PLN/2 osoby

Kraków – Bergamo – Kraków »

Hotel 311 PLN/2 osoby/noc

W Bergamo rekomenduję ci noclegi w bardzo dobrym 3* hotelu B&B. Każdy pokój wyposażony został w klimatyzację z funkcją ogrzewania oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic oraz suszarka do włosów. Na miejscu zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 113 PLN/dzień

A może masz ochotę ten czas spędzić nad jeziorem? Z Bergamo blisko jest nad Gardę oraz Como. Do obu tych miejsc szybko i wygodnie dojedziesz samochodem, dlatego rozważ wypożyczenie auta zaraz po przylocie do Włoch.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »