Fly4free.pl

Weekend majowy w Rydze za 489 PLN. Loty z Warszawy + noclegi w centrum

489 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Olesya Kuznetsova / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteś zmuszony liczyć każdy dzień urlopu? Planujesz wycieczkę w trakcie majówki? W takim razie skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierz się do Rygi!

Do Rygi udasz się z warszawskiego lotniska w Modlinie w terminie 29 kwietnia – 1 maja. W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W stolicy Łotwy zatrzymasz się w apartamencie Kungu, który zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta. Z lotniska dostaniesz się tam komunikacją publiczną.

Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 489 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 556 PLN/2 osoby/2 noce

W Rydze proponuję ci zakwaterowanie w apartamencie Kungu, który zlokalizowany jest w samym centrum miasta. Do twojej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 30 PLN/osoba

W trakcie wycieczki odwiedź jeden z najbardziej charakterystycznych zabytków Łotwy! O bilet wstępu do Domu Czarnogłowych zadbaj przed wyjazdem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »