Fly4free.pl

Wczasy w Abu Zabi 5* hotelu z wyżywieniem za 3749 PLN. Wylot z Krakowa

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: vlaru / yayimages.com
od
3749 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
30.05.2023 - 06.06.2023
Odpocznij nad Zatoką Perską bez żadnych zmartwień. Skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróży Exim Tours i zrelaksuj się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich w świetnym 5* hotelu z wliczonym wyżywieniem.

Do Abu Zabi udasz się z lotniska w Krakowie w terminie 30 maja – 6 czerwca. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z bagażem podręcznym.

Urlop spędzisz w bardzo dobrze ocenianym przez dotychczasowych gości 5* hotelu Sofitel. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzone pokoje z balkonem, TV, klimatyzacją i prywatną łazienką. Do twojej dyspozycji zostanie oddany kompleks basenów, strefa spa, bogate zaplecze sportowe i taras słoneczny.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, codzienne śniadania oraz opieka rezydenta.

Termin podróży: maj/czerwiec
Wylot z: Katowic
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

Foto: eximtours.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »