Fly4free.pl

Tygodniowe ultra all inclusive w 4* hotelu w Turcji od 1953 PLN. Wyloty z 6 miast

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Hakan Tanak / Shutterstock
od
1953 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.06.2023 - 08.06.2023
Jeśli masz ochotę na relaks bez żadnych zmartwień, wybierz się do Turcji Egejskiej z biurem podróży Rainbow i odpocznij w znakomitym 4* hotelu z wygodną formułą ultra all inclusive. Na miejscu możesz spodziewać się słonecznej pogody i malowniczych widoków.

Do Bodrum podróżować w terminie 1 – 8 czerwca z 6 wybranych miast. W cenie zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

W Turcji spędzisz tydzień w 4* hotelu Batihan Beach Resort & Spa, który znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Dotychczasowi goście świetnie oceniają ten kompleks. Na terenie obiektu znajdziesz basen wewnętrzny i baseny zewnętrzne, taras słoneczny, animacje, siłownię oraz centrum spa.

W cenie zapewnione są przeloty, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, wyżywienie w formule all inclusive oraz opieka rezydenta.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: ultra all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: r.pl

Atrakcje 250 PLN/osoba

Jeśli chciałbyś nieco pozwiedzać, polecam ci rejs łodzią w kanionie i zwiedzanie targu w Manavgat.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »