Fly4free.pl

Wczasy w Meksyku: 10 noclegów w 5* hotelu z all inclusive od 6890 PLN. Wyloty z 2 miast

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Frederick Millett / Shutterstock
od
6890 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
11.10.2022 - 21.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chcielibyście odpocząć w egzotycznym miejscu, ale nie lubicie organizować podróży samodzielnie? W takim razie skorzystajcie z atrakcyjnej oferty biura podróży TUI i zrelaksujcie się w 5* hotelu z formułą all inclusive nad Morzem Karaibskim.

Do Meksyku udacie się już niedługo, bo w terminie 11 – 21 października. Czeka was bezpośredni lot z Warszawy do Cancun, realizowany na pokładzie Boeinga 787 „Dreamliner” należącego do PLL LOT.

Urlop spędzicie w bardzo dobrze ocenianym 5* hotelu Bahia Principe Grand Coba. To świetnie oceniany kompleks wypoczynkowy, gdzie do waszej dyspozycji będzie m.in. imponujących rozmiarów basen pośród ogrodu palmowego. Hotel znajduje się tuż przy plaży, a poza komfortowym zakwaterowaniem, oferuje on również bogate zaplecze sportowe, ciekawe animacje zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych oraz zróżnicowaną ofertę wyżywienia w formule all inclusive.

Termin podróży: październik
Wylot z: Warszawy i Krakowa
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 5* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl

Atrakcje 425 PLN/osoba

W czasie wczasów wybierzcie się na niezwykłą wycieczkę do Tulum! Zobaczycie starożytne zabytki i piękne plaże. Na koniec będzie okazja na kąpiel w wyjątkowej studni krasowej – a to wszystko w czasie zwiedzania z przewodnikiem.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »