Fly4free.pl

Wczasy w Dubaju: tydzień w hotelu ze śniadaniami za 2939 PLN. Wylot z Krakowa

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Rasto SK / Shutterstock
od
2939 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.09.2023 - 15.09.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Połącz relaks ze zwiedzaniem i odwiedź Dubaj z biurem podróży Best Reisen. Zrelaksuj się w bardzo dobrym hotelu z wliczonymi śniadaniami oraz zobacz najważniejsze atrakcje miasta, np. Burdż Chalifa.

Do Abu Zabi udasz się z lotniska w Krakowie w terminie 8 – 15 września. W obie strony polecisz na pokładzie samolotu linii Wizz Air z bagażem podręcznym.

Urlop spędzisz w bardzo dobrze ocenianym hotelu Citymax Bur Dubai. Obiekt mieści się w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta. Do twojej dyspozycji zostanie oddany basen, restauracja, siłownia i zaplecze sportowe. W twoim pokoju będzie TV, balkon, dostęp do WiFi i prywatna łazienka. W cenę wliczono wyżywienie w postaci śniadań.

Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Krakowa
Biuro podróży: Ecco HolidayX
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

Atrakcje 181 PLN/osoba

Pobyt w Dubaju wykorzystaj do maksimum, dlatego przed wyjazdem zadbaj o bilety wstępu do głównych atrakcji, aby nie tracić czasu na stanie w kolejkach.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »