Fly4free.pl

Wczasy na Zanzibarze: tydzień w 4* hotelu z all inclusive za 4799 PLN. Bezpośrednio Dreamlinerem z Warszawy

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Denis Belitsky / Shutterstock
od
4799 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
04.12.2022 - 11.12.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się beztroski relaks w egzotycznym miejscu? W takim razie skorzystaj z atrakcyjnej oferty biura podróży Itaka. Odpocznij w 4* hotelu z formułą all inclusive na rajskim Zanzibarze i naładuj swoje słoneczne baterie.

Na Zanzibar wybierzesz się w terminie 4-11 grudnia. Czeka cię bezpośrednie lot z Warszawy na pokładzie Dreamlinera PLL LOT. W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany.

W Tanzanii zrelaksujesz się w 4* hotelu Sansi Kae Beach Resort & Spa, który znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na miejscu skorzystasz z basenu zewnętrznego, ogrodu palmowego, strefy spa oraz bogatego zaplecza sportowego. Pokój wyposażony został w prywatną łazienkę, TV i klimatyzację. Wszystkiego dopełni komfortowa formuła all inclusive.

Termin podróży: grudzień
Wylot z: Warszawy
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: Itaka.pl

Atrakcje 351 PLN/osoba

Jedną z obowiązkowych atrakcji na wyspie jest tzw. „blue safari”. W czasie rejsu będzie okazja odkryć niesamowite cuda ukryte pod wodą!

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »