Fly4free.pl

Wczasy na Mauritiusie od 6088 PLN. Wyloty z 2 miast + tydzień w hotelu z all inclusive

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: wczasy.fly4free.pl
od
6088 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
07.03.2023 - 14.03.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Marzy ci się wycieczka w egzotycznym kierunku, ale nie masz ochoty brać na swoje barki roli organizatora? W takim razie skorzystaj z oferty biura podróży Best Reisen i zrelaksuj się bez żadnych zmartwień na rajskim Mauritiusie.

Na urlop do Afryki udasz się w terminie 7-14 marca. Na Mauritius polecisz z jednego z 2 polskich miast (szczegóły poniżej) na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźnika przesiadki w Paryżu.

Będziesz zakwaterowany w świetnym 3* hotelu Tarisa Resort & Spa. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie plaży, w otoczeniu ogrodu palmowego. Będziesz mógł skorzystać z basenu zewnętrznego, tarasu słonecznego i bogatego zaplecza sportowego. Wszystkiego dopełni komfortowa formuła all inclusive.

Termin podróży: marzec 2023
Wylot z: Krakowa i Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: wczasy.fly4free.pl

Atrakcje 361 PLN/osoba

Chciałbyś nieco pozwiedzać w czasie wyjazdu? Zarezerwuj zorganizowaną wycieczkę na południe wyspy, gdzie będziesz miał szansę odkryć dzikie piękno tamtejszej przyrody.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »