Fly4free.pl

Wczasy na Costa Blanca za 2339 PLN. Tydzień w 4* hotelu z pełnym wyżywieniem. Wylot z Warszawy

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: lunamarina / Shutterstock
od
2339 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
18.05.2023 - 25.05.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
W drugiej połowie maja wybierz się na beztroski urlop do słonecznej Hiszpanii. Spędź tydzień w 4* hotelu z pełnym wyżywieniem na wybrzeżu Costa Blanca. Nie martw się organizacją całego wyjazdu, ponieważ wszystkim zajmie się biuro podróży Exim Tours.

Wycieczka do Hiszpanii zaplanowana została w terminie 18-25 maja. Czeka cię lot z podwarszawskiego Modlina do Alicante, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. W cenę pakietu wliczono podróż z bagażem rejestrowanym.

Tygodniowy urlop spędzisz w 4* Gran Hotel Bali. Znajduje się on w znanym kurorcie turystycznym w Benidorm i oferuje nowocześnie urządzone pokoje, kryty basen z widokiem na morze, wyżywienie w postaci śniadań, obiadów i kolacji oraz lokalizację tuż przy plaży.

Termin podróży: maj
Wylot z: Warszawy
Biuro podróży: Exim Tours
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania, obiady i kolacje
Ilość osób: 2

Foto: eximtours.pl

Atrakcje 299 PLN/osoba

Lubisz odkrywać podwodny świat? A może to będzie dopiero początek twojej przygody z nurkowaniem? Zarezerwuj swoją wycieczkę z doświadczonym instruktorem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »