Fly4free.pl

Walentynkowa wycieczka do Słowenii: 3 dni w Lublanie za 738 PLN. Loty z Warszawy + 3* hotel

738 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jaki lepszy prezent dla ukochanej podróżniczki (lub podróżnika) możecie sobie wyobrazić niż zabranie drugiej połówki na city break? Skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji wyjazdu i wybierzcie się na kilka dni do kraju, który miłość ma (dosłownie) wpisaną w swą nazwę.

Korzystając z trwającej właśnie najnowszej odsłony Szalonej Środy, możecie znaleźć tam kilka perełek. Jedną z nich są loty do Słowenii, do której aktualnie nie dolecicie z Polski na pokładach samolotów tzw. tanich linii lotniczych. Na wycieczkę do Lublany udacie się bezpośrednio z Warszawy w terminie 11 – 14 lutego na pokładzie samolotu PLL LOT.

W słoweńskiej stolicy wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu Center. Korzystna lokalizacja oznacza, że będzie to dobra baza wypadowa do zwiedzania miasta. Natomiast komfortowo urządzone pokoje zapewnią wam relaksujący wypoczynek.

Termin podróży: 11 – 14 lutego
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

3-dniowa podróż (loty + zakwaterowanie) to koszt 738 PLN/osoba, przy dwojgu podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 653 PLN/2 osoby

Warszawa – Lublana – Warszawa >>

Hotel 823 PLN/2 osoby/pobyt

W 3* hotelu Center czekają na was pokoje wyposażone w prywatną łazienkę, wygodne łóżka telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód od 299 PLN/2 osoby

Chcecie zwiedzić więcej? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu.

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Słowenia, mimo iż pozostaje jednym z najmniejszych europejskich krajów, ma mnóstwo do zaoferowania. Lublana będzie również idealnym kierunkiem na krótki city break we dwoje. Gotowi na spotkanie przygody? 😉

W stolicy zobaczcie monumentalną katedrę świętego Mikołaja, Park Zvezda oraz Potrójny Most. Wizytówką miasta jest również średniowieczny zamek górujący nad okolicą.

Chcielibyście zobaczyć więcej? Wybierzcie się nad słynne jezioro Bled, na wybrzeże Adriatyku do miejscowości Koper lub do labiryntu jaskiń Szkocjańskich.

Foto: Littleaom / Shutterstock
Foto: Olesya Baron / Shutterstock
Foto: JGA / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Słowenii, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku testu PCR (nie starszego niż 72 h przed) lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (10-180 dni przed wyjazdem).
  • Więcej na temat obostrzeń panujących na Słowenii przeczytacie tutaj.
  • Po powrocie do kraju czeka was kwarantanna, z której możecie uwolnić się wykonując test. Warunek ten nie dotyczy osób zaszczepionych.
  • Na naszym forum znajdziecie wiele przydatnych wskazówek i porad dotyczących podróżowania po Słowenii.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »