Fly4free.pl

Wakacyjny city break w Stambule za 945 PLN. Loty z Warszawy + noclegi ze śniadaniem

945 PLN
stambul foto
Foto: Artur Bogacki/Shuttestock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dla mieszkańców stolicy Polski i jej okolic mam propozycję wycieczkę do jednego z najwspanialszych miast naszego globu. Stambuł to idealny pomysł na wakacyjny city break!

Do Turcji wybierzecie się w bardzo dogodnym terminie. Wylot zaplanowany jest na czwartek, a powrót na poniedziałek. Po drodze czeka was przesiadka w Kijowie. Tę 6-godzinną możecie wykorzystać na szybkie zwiedzanie stolicy Ukrainy.

W najniższej cenie, bez żadnych dodatkowych opłat, wybierzecie się tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

W Stambule proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Ahmet Efendi Konagi z codziennymi śniadaniami.

Termin podróży: wakacje 2020 roku
Linia lotnicza: UIA
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za krótki pobyt w Turcji zapłacicie 945 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel599 PLN

W Stambule proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Ahmet Efendi Konagi.

hotel stambuł

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Stambule?

Stambuł to największe miasto Turcji i niewątpliwie jedna z najbardziej fascynujących metropolii świata. Kolorowa, intrygująca, różnorodna. To tam czekają na was magiczne meczety (Błękitny Meczet, Meczet Sulejmana Wspaniałego), świetna kuchnia i gwarne bazary z orientalnymi przyprawami. Pobyt w Stambule najlepiej zacznijcie właśnie od wyprawy na Grand Bazaar. W tym tętniącym życiem miejscu kupicie wszelkie możliwe pamiątki! W trakcie zwiedzania złapcie w rękę chrupiący lahmacun, zwany przez niektórych turecką pizzą – to świetna forma przekąski.

Zajrzycie również w okolice placu Taksim. Jeżeli wydaje się wam, że najlepsze kasztany są na placu Pigalle – spróbujcie tych na placu Taksim lub ulicy Istiklal. Chcecie przywieźć najlepsze zdjęcia z podróży? Udajcie się na Wieżę Galata. To obecnie najlepszy punkt widokowy na Stambuł. Z jej szczytu możecie również podziwiać cały Złoty Róg – najsłynniejszą zatokę Bosforu.

Przydatne informacje
  • Przed wylotem koniecznie zakupcie wizę. Możecie to zrobić online.

  • Jej koszt to 35 USD.

  • W Turcji obowiązującą walutą jest Lira. W przybliżeniu 1 PLN to 1,5 TRY.

  • Mapę metra znajdziecie tutaj.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Nie wyobrażam sobie podróży bez wielowalutowej karty Revolut. Wygoda, niezawodność i oszczędności – to jej główne zalety!

  • W lipcu bądźcie gotowi na prawdziwe upały.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »