Fly4free.pl

Wakacyjna wycieczka do Wiednia i Bratysławy z Gdańska za 136 PLN

136 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: mRGB / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Oto przed Wami ciekawa propozycja zwiedzenia dwóch europejskich stolic w lipcu. Jeżeli nie macie pomysłu, jakie miejsca odwiedzić, to ta propozycja jest dla Was.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

Trasę z Wiednia do Bratysławy i z powrotem pokonacie autokarem, a bilet na przejazd kupicie na stronie przewoźnika flixbus.pl.

rezerwacja biletów

Hotel Ibis budget Wien Messe, usytuowany w tętniącej życiem 2. dzielnicy Wiednia, oferuje nowoczesne pokoje z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Z lotniska w Wiedniu, warto zamówić transfer do hotelu.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »