Fly4free.pl

Wakacyjna promocja w Ryanair: loty od 76 PLN. Litwa, Grecja, Malta, Włochy, Chorwacja i Węgry z Polski

od 76 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie pomysłu na wakacyjną podróż? W takim razie skorzystajcie z promocji irlandzkiego przewoźnika i wybierzcie się na wycieczkę do jednego z europejskich miast!

W podróż w atrakcyjnych cenach udać się będziecie mogli w maju oraz czerwcu z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania oraz Warszawy.

Dostępnych jest wiele kierunków – idealnych na krótką wycieczkę, m.in.: Budapeszt, Bari czy Kowno. Jak i takich, gdzie będziecie mogli zrelaksować się na plaży – na przykład: Zadar, Malta, Korfu, Cagliari czy Trapani.

Termin podróży: czerwiec-wrzesień
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotel od 156 PLN/noc/2 osoby

W Budapeszcie zatrzymajcie się w 4* hotelu Royal Park Boutique, który położony jest w samym sercu miasta. Dla gości udostępniono komfortowe, klimatyzowane pokoje wyposażone w bezpłatne Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Korfu rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* hotelu Mayor Mon Repos Palace. To bardzo luksusowy obiekt, który usytuowany jest przy plaży. W cenę wliczono śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »