Fly4free.pl

Wakacje w USA od 1461 PLN. Loty do Nowego Jorku, Bostonu i Waszyngtonu z Warszawy

1461 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ingus Kruklitis / Shuttestock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujesz swoje wyjazdy z wyprzedzeniem? W takim razie skorzystaj z przygotowanego przeze mnie zestawienia tanich lotów do Stanów Zjednoczonych w gorącym terminie wakacyjnej przerwy od nauki szkolnej.

Niedawno pojawiła się u nas informacja o nowej linii na lotnisku im. Fryderyka Chopina. Skorzystaj z okazji i wybierz się do USA w terminie wakacji! Wszystkie poniższe propozycje to loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Play.

Po drodze czeka cię przesiadka w Keflaviku, która może być świetną okazją do urozmaicenia swojej podróży – na przykład poprzez wypad na znajdującą się niedaleko lotniska Blue Lagoon! Najtańsze bilety do USA zarezerwujesz już za 1461 PLN.

Termin podróży: wakacje
Linia lotnicza: Play
Bagaż: podręczny

Hotel od 738 PLN/pokój

W Nowym Jorku proponuję zakwaterowanie w 4* hotelu Arlo Midtown. Obiekt mieści się na Manhattanie i rozpościerają się niego malownicze widoki na miasto.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast w Waszyngtonie rekomenduję 3* hotel Motto by Hilton. Znajdziesz tam komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFI.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 158 PLN/osoba

Sprawdźcie, jak prezentuje się panorama Nowego Jorku z poziomu cokołu Statuy Wolności!

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »