Fly4free.pl

Jesień w Polsce: zbiór noclegów przy Wielkopolskim Parku Narodowym od 155 PLN/pokój

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anastasiya Romanova / Unsplash.com
od
155 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
24.09.2022 - 02.10.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zmęczeni zgiełkiem miasta? Chcielibyście zrelaksować się na łonie natury? W takim razie udajcie się do Wielkopolskiego Parku Narodowego! Przygotowałam dla was zestawienie noclegów, które będą idealną bazą wypadową do zwiedzania okolicy.

W podróż proponuję wam wybrać się tegorocznej jesieni, w terminach obejmujących weekend. Ceny zakwaterowania dla dwóch osób zaczynają się już od 155 PLN/noc. W takiej kwocie możecie spędzić weekend w 3* hotelu Gaja.

Hotel od 155 PLN/noc/2 osoby

Najtańszym znalezionym przeze mnie obiektem jest 3* hotel Gaja. Na miejscu skorzystacie z tarasu, przestrzeni do grillowania oraz pokoju z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pensjonat Kamelia, który zlokalizowany jest na obrzeżach Poznania, będzie idealną bazą wypadową do zwiedzania Wielkopolskiego Parku Narodowego. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

We wsi Stęszew zatrzymajcie się w 3* obiekcie Motel 2000. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Pałac Będlewo to obiekt, który usytuowany jest w pobliżu Wielkopolskiego Parku Nardowego. Wyróżnia się klimatycznym wnętrzem i oryginalnym wykończeniem. Otrzymacie też darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

B&B Witaj to bardzo dobrze oceniany pensjonat, który mieści się w Luboniu. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel Kortowo to 3* obiekt, który mieści się w Luboniu. Znajdziecie tam strefę spa z sauną i restaurację z barem. Dotychczasowi goście świetnie oceniają pobyt w tym miejscu. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast Wielspin to świetnie oceniany hotel, który znajduje się w Puszczykowie. To nowoczesny obiekt, który będzie świetną bazą wypadową do zwiedzania Wielkopolskiego Parku Narodowego. Otrzymacie też bezpłatne śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »