Wakacje w Czarnogórze za 654 PLN. W cenie loty z Katowic i noclegi
Do Podgoricy udacie się w terminie 30 czerwca – 5 lipca. Wasz wyjazd rozpocznie się na lotnisku w Katowicach. Na Bałkany polecicie na pokładzie samolotu linii Wizz Air, a bez dodatkowych kosztów zabierzecie ze sobą bagaż podręczny.
W Czarnogórze polecam wam noclegi w apartamencie Oregon. Jest to świetnie oceniany obiekt, który znajduje się blisko centrum miasta Budva.
Termin podróży: czerwiec/lipiec
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków Wizz Discount Club
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament
Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 654 PLN za osobę, przy 2 podróżnych
Hotel 703 PLN/2 osoby/pobyt
W Czarnogórze zakwaterowani będziecie w Rooms And Apartments Oregon. Obiekt usytuowany jest parę minut spaceru od najbliższej plaży. Do waszej dyspozycji będzie prywatna łazienka i dostęp do WiFi.
Samochód 966 PLN/2 osoby/pobyt
Macie ochotę zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie Fiata Pandę i odkryjcie Czarnogórę na własną rękę!
- Czarnogóra bez testów dla wszystkich! W 2021 r. była hitem wśród niezaszczepionych Polaków
- Na naszym forum znajdziecie dużo praktycznych wskazówek odnośnie zwiedzania Czarnogóry.
- Superwiadomość! Zniknęła kwarantanna przy wjeździe do Polski! Inne restrykcje też się skończyły.
- Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
- Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
- Sprawdźcie listę otwartych krajów niewymagających żadnych testów od osób niezaszczepionych i zaszczepionych.
- Niech wasze wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdźcie szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
- Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie. Sprawdźcie sami »
- Z Podgoricy do Budvy dostaniecie się komunikacją miejską.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?