Wakacje w Czarnogórze – loty do Podgoricy z Warszawy od 278 PLN
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Kupcie bilety w dobrej cenie do Czarnogóry i spędźcie tegoroczne wakacje na Bałkanach. To znakomite miejsce do wypoczynku jak i aktywnego zwiedzania. W najniższej cenie dostępne 3 bilety, kolejne to koszt jedynie 10 PLN więcej.
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club. Apartamenty Bečići znajdują się w mieście Budva. Obiekt położony jest 1,7 km od plaży i 2,6 km od głównego dworca autobusowego w Budvie. Obiekt oferuje bezpłatny parking oraz dostęp do WiFi.
W Czarnogórze wszystkie najładniejsze miejscowości zwiedzicie wynajętym samochodem. Ubezpieczcie go również na Icarhireinsurance.
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Djerba od 1711 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Hurghada od 2445 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2255 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?