Fly4free.pl

Wakacje w Chorwacji za 1162 PLN. Loty z Wrocławia i noclegi

1162 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: xbrchx / Shutterstock
W trakcie wysokiego sezonu turystycznego odwiedź malownicze Bałkany! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i wybierz się do Zadaru, gdzie odpoczniesz pośród malowniczych plaż i krajobrazów. Wybierz się do Parku Narodowego Krka i skosztuj lokalnej kuchni.

Do Zadaru udasz się z lotniska we Wrocławiu w terminie 13 – 20 lipca. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

W Chorwacji polecam zakwaterowanie w świetnie ocenianym apartamencie Lapidem, który znajduje się w miejscowości
Sukošan. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 1162 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 538 PLN/2 osoby

Wrocław – Zadar – Wrocław >>

Hotel 1786 PLN/2 osoby/pobyt

W Zadarze proponuję pobyt w apartamencie Lapidem. Na miejscu skorzystasz z przytulnie urządzonego apartamentu z prywatną łazienką i kuchnią, tarasem słonecznym oraz WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 944 PLN/pobyt

Masz w planach zobaczyć coś więcej niż tylko Zadar? W takim razie wypożycz samochód zaraz po przylocie do Chorwacji. Mając do swojej dyspozycji auto, dojedziesz tam, gdzie sobie zaplanujesz.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »