Fly4free.pl

Wakacje w Beskidzie Śląskim: zbiór noclegów od 217 PLN/pokój

wisla gory
Foto: nunek_54 / Shutterstock
od
217 PLN/noc
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
20.08.2022 - 31.08.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jesteście miłośnikami trekkingów? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów w Beskidach i wybierzcie się jeszcze w te wakacje w polskie góry!

W poniższym zbiorze znajdziecie obiekty zlokalizowane w Beskidzie Śląskim. Wybrałem dla was atrakcyjne zakwaterowanie w apartamentach, willach, ale również luksusowych hotelach, które posiadają bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Hotel od 217 PLN/2 osoby/noc

Najtańszym znalezionym przeze mnie obiektem jest Willa Malibu. To świetnie oceniany obiekt, w którym znajdziecie pokój z prywatną łazienką i dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Skalny Dworek to klimatyczny obiekt zlokalizowany w Brennej, w którym znajdziecie komfortowe pokoje z prywatnymi łazienkami. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Apartament Górski w Szczyrku jest nowoczesnym obiektem, który jest bardzo dobrze oceniany przez dotychczasowych gości. Na miejscu znajdziecie salon z balkonem, sypialnię i prywatną łazienkę.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Willa Skalite jest świetnie ocenianym obiektem usytuowanym w Szczyrku. Na miejscu skorzystacie z ogrodu, leżaków i pokoju z prywatną łazienką oraz dostępem do WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Centrum Green Hill Business & Spa to malowniczo położony hotel w Beskidach. Rozpościerają się z niego zapierające dech w piersiach widoki na okoliczne szczyty. Na miejscu skorzystacie ze strefy spa. Otrzymacie też darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel Stok to 4* obiekt, w którym znajdziecie basen wewnętrzny i restaurację, w której zjecie pyszne śniadanie. Będzie to świetna baza wypadowa do zwiedzania Beskidów.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast Crystal Mountain to 5* hotel, w którym znajdziecie basen wewnętrzny, strefę spa i siłownię. W cenę wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »