Fly4free.pl

Wakacje nad morzem: zbiór noclegów nad Morzem Bałtyckim od 217 PLN/pokój

Foto: Stephan Glauner / Unsplash.com
od
217 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
02.07.2022 - 14.08.2022
W te wakacje macie ochotę odpocząć nad polskim morzem? W takim razie skorzystajcie z przygotowanego przeze mnie zestawienia noclegów zlokalizowanych w najpopularniejszych miastach nad Bałtykiem.

Wszystkie poniższe propozycje to bardzo dobrze oceniane noclegi znajdujące się w Gdańsku, Jarosławcu, Kołobrzegu, Świnoujściu, Mrzeżynie i Władysławowie. Możecie wybierać spośród różnego standardu zakwaterowania oraz lokalizacji. Najtańszy z nich dostępny jest za 217 PLN/noc/2 osoby.

Hotel od 217 PLN/noc/ 2 osoby

Najtańszym hotelem w zestawieniu są pokoje gościnne Hel-Tour zlokalizowane we Władysławowie. Dotychczasowi goście pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Gdańsku wybrałem dla was zakwaterowanie w 3* hotelu Oliwski. Obiekt znajduje się w gdańskiej dzielnicy Oliwa. W cenę zakwaterowania otrzymacie też darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Hotel Ottaviano, zlokalizowany jest w pobliżu najważniejszych atrakcji Świnoujścia. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i dostępem do Wi-Fi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Ibb Hotel Długi Targ to 4* obiekt, który znajduje się na gdańskim Śródmieściu. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką. Skorzystacie również ze strefy spa.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Jarosławcu proponuję wam zakwaterowanie w 3* hotelu Nat. Obiekt mieści się niedaleko plaży, a poza tym oferuje swoim gościom strefę spa oraz restaurację serwującą darmowe śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Kołobrzegu zatrzymajcie się w Dzielnicy Uzdrowiskowej w świetnie ocenianym apartamencie 14A. Obiekt jest nowocześnie wykończony. W cenę zakwaterowania wliczono śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Natomiast na Helu wybrałem dla was nocleg w komfortowym 4* hotelu Hel. W obiekcie możecie odpocząć nad basenem wewnętrznym i w strefie spa. Otrzymacie również darmowe śniadanie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. To prawdziwa skarbnica wiedzy na temat podróżowania po Polsce!
  • Jeszcze więcej ofert z tanimi noclegami w Polsce znajdziecie pod tym linkiem.
  • Mobilny Internet na całym świecie! Zabierzcie ze sobą w podróż kieszonkowy router XOXO WiFi i cieszcie się najlepszym zasięgiem bez drogiego roamingu, gdziekolwiek będziecie. Sprawdźcie sami »
  • Możliwy jest przyjazd z pupilem, warto jednak w tej kwestii wcześniej skontaktować się z konkretnym miejscem.
  • Standardowo doba hotelowa trwa od 15:00 do 11:00.
  • W czasie wycieczki możecie wykorzystać bon turystyczny.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »