Fly4free.pl

Wakacje na Sardynii za 996 PLN. Loty do Alghero z Katowic i 3 noce w hotelu nieopodal plaży

996 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Stefano Zaccaria / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeżeli nie możecie sobie pozwolić na długi urlop w sezonie, to skorzystajcie z przygotowanej przeze mnie propozycji krótkiego wyjazdu na „europejskie Seszele”. Tych parę dni proponuję wam przeznaczyć na podładowanie swoich „akumulatorów”, na przepięknych plażach Sardynii.

Na włoską wyspę udacie się w czwartek (4 sierpnia) z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a na Górny Śląsk wrócicie w niedzielę (7 sierpnia). W obie strony polecicie na pokładach samolotów linii Wizz Air. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla osób z Wizz Discount Club, chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

W Alghero zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Mistral, który znajduje się nieopodal plaży Hermeu. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Alghero Via Don Minzoni 143) dojedziecie autobusem (ALPHA) za 1 EUR lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: sierpień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla osób z WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie tylko 996 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1330 PLN/2 osoby/3 noce

W Alghero proponuję wam noclegi w 3* hotelu Mistral. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i wyposażone w telewizor LCD. W każdym jest łazienka z prysznicem. Ponadto w cenie zapewniony będziecie mieli dostęp do sieci WiFi oraz parkingu.

Samochód 1468 PLN/pobyt

Chcielibyście z wyjazdu wycisnąć jak najwięcej? W takim razie zaraz po przylocie do Alghero wypożyczcie samochód i ruszcie na eksplorację Sardynii.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »