Fly4free.pl

Wakacje na Kanarach: 14 dni na Gran Canarii za 2450 PLN. Loty z Krakowa i noclegi

2450 PLN
Oferta wyprzedana
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukacie sposób na ucieczkę przed upalną pogodą? Wybierzcie się na archipelag Wysp Kanaryjskich i spędźcie tam aż dwa tygodnie! W lipcu na Gran Canarii możecie spodziewać się temperatur oscylujących w granicach 24-28 stopni Celsjusza. Jakby nie patrzeć, to nieco chłodniej niż aktualnie u nas w kraju 😉

Na hiszpańską wyspę udacie się w terminie 16-30 lipca z krakowskiego lotniska w Balicach. W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym. Sprawdźcie, jak efektywnie spakować się w niewielką walizkę lub plecak.

Na miejscu zakwaterowani będziecie w bardzo dobrym hotelu apartamentowym Servatur Montebello, który znajduje się w miejscowości Puerto Rico de Gran Canaria. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego (przystanek Puerto Rico) dojedziecie autobusem nr 91 lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 16 – 30 lipca
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel apartamentowy

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 2450 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 2731 PLN/2 osoby/14 nocy

Na Gran Canarii zakwaterowani będziecie w hotelu apartamentowym Servatur Montebello, który od plaży del Inglés oddalony jest o 800 metrów. Wszystkie studia składają się z aneksu kuchennego, miejsca do relaksu i spania, balkonu oraz łazienki z prysznicem. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen oraz taras z leżakami. We wszystkich pomieszczeniach będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 1032 PLN/14 dni

Auto na Gran Canarii to podstawa, także w szczycie sezonu ceny wynajmu są atrakcyjne. Za wypożyczenie Peugeota 208 lub podobnego modelu zapłacicie 74 PLN/doba.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Wszystko super, tylko kwatera, jak na Ursynowie;)
C, 1 lipca 2022, 0:22 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »