Fly4free.pl

W poszukiwaniu słońca na Sycylii: tygodniowa wycieczka za 690 PLN (loty z Krakowa + 4* hotel)

690 PLN
Foto: Romas_Photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zastanawiacie się, gdzie podziało się słońce? Znajdziecie je na Sycylii! Nie pozwólcie mu uciec na stałe – tygodniowa wycieczka będzie idealnym sposobem na podniesienie sobie poziomu szczęścia: próbując pysznych, lokalnych dań, zwiedzając piękne miejsca na wyspie oraz spacerując po plaży.

Na wycieczkę do Włoch wybierzecie się pod koniec roku, w terminie 4 – 11 grudnia. Czeka was bezpośredni lot z Krakowa, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

W Palermo zatrzymacie się w 4* hotelu Astoria Palace. Czekają tam na was elegancko urządzone, komfortowe pokoje – dodatkowo będzie to świetna baza wypadowa do odkrywania uroków miasta.

Termin podróży: 4 – 11 grudnia
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie tylko 690 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 157 PLN/2 osoby

Kraków – Palermo – Kraków >>

Hotel 1233 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* hotelu Astoria Palace wyposażone zostały w prywatną łazienkę, telewizor LCD, klimatyzację oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Samochód od 60 PLN/doba

Chcielibyście zwiedzić więcej? Wypożyczcie samochód tuż po wylądowaniu na Sycylii!

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

Nie martwcie się o pogodę, ponieważ nawet w grudniu na Sycylii spodziewać się możecie temperatur oscylujących w granicach 16-18 stopni Celsjusza oraz prawie 6 godzin słonecznych w ciągu dnia – to zapewne więcej niż u nas w kraju, w tym samym terminie.

Takie warunki idealnie sprzyjają zwiedzaniu. W Palermo obowiązkowo musicie zajrzeć do miejskiej katedry – Cattedrale di Palermo, wybrać się pod fontannę wstydu – fontannie Pretoria oraz na jedno z kilku miejskich targowisk – BallaroVuucciria lub Capo. Nie dość, że zrobicie tam podstawowe zakupy, to będziecie mieli okazję skosztować lokalnej kuchni (arancini, panelle czy pane con la milza).

Macie w planach wycieczkę do Sant’Elia lub Cefalù? Do obu tych miejscowości dojedziecie pociągiem kolei włoskich, a za bilet w jedną stronę zapłacicie odpowiednio ok. 7 PLN oraz 22 PLN.

Foto: Lucky Team Studio / Shutterstock
Foto:
Foto: Lucky Team Studio / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Aktualnie zaszczepieni mogą podróżować w większości kierunków w UE bez dodatkowych ograniczeń, pozostałe osoby mogą być zobowiązane wykonać test. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej wyszukiwarce obostrzeń.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie wnaszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »