Fly4free.pl

Bezpośredni lot (z bagażem) w jedną stronę do Tajlandii lub Wietnamu z Warszawy od 770 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
770 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Nguyen Quang Ngoc Tonkin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujesz wyjazd do Azji Południowo-Wschodniej na dłużej, a może przymierzasz się do podróży dookoła świata? Niezależnie od powodu, warto skorzystać z atrakcyjnej oferty przelotu (w jedną stronę) do Bangkoku lub na Phuket czy Phu Quoc.

Do Tajlandii (Bangkoku, Phuket) oraz Wietnamu (Phu Quoc) polecisz z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w marcu.

Do Azji podróżować będziesz bezpośrednio samolotem Boeing 787 Dreamliner należącym do PLL LOT. W cenie zabrać ze sobą możesz bagaż rejestrowany (nadawany do luku) oraz podręczny.

Termin podróży: marzec
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: rejestrowany do 23 kg, podręczny oraz przedmiot osobisty

Zastanawiasz się, jak tanio wrócić z Azji Południowo-Wschodniej do Europu? Wiele przydanych informacji oraz przykładowych lotów znajdziesz w tym wątku forum.

Hotel od 248 PLN/2 osoby/noc

Na wyspie Phuket postaw na zakwaterowanie w 4* Peach Hill Hotel & Resort, który znajduje się pomiędzy dwiema plażami: Kata oraz Karon. W cenę noclegów wliczone są codzienne śniadania serwowane w formie bufetu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W stolicy Tajlandii proponuję ci noclegi 5* The Berkeley Hotel Pratunam z odkrytym basenem na dachu. W cenie zapewniony będziesz miał dostęp sieci WiFi oraz centrum fitness.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Natomiast na wyspie Phu Quoc zatrzymaj się 5* Seashells Phu Quoc Hotel & Spa z codziennymi śniadaniami. Znajduje się on w sąsiedztwie piaszczystej plaży. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »