Fly4free.pl

Majówka pod palmą za 2884 PLN. Loty z Warszawy na Zanzibar + hotel ze śniadaniami

2884 PLN
Foto: Denis Belitsky / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wspaniałe plaże, gorące słońce i zapierające dech w piersiach widoki – chcielibyście spędzić tegoroczny długi weekend majowy w takich warunkach? W takim razie skorzystajcie z oferty urlopu na rajskim Zanzibarze. Zabierzcie ze sobą krem do opalania!

Do Afryki wybierzecie się w terminie 29(30) kwietnia – 7 maja. Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Flydubai. Po drodze czekają was bezpieczne przesiadki w Dubaju.

Na miejscu zatrzymacie się w komfortowym hotelu Antonio Beach Hotel & Spa, który zlokalizowany jest w miejscowości Chwaka. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt na miejscu. Ponadto w cenie otrzymacie śniadania i będziecie mogli skorzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: majówka
Linia lotnicza: Flydubai
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: hotel ze śniadaniami

Za loty w dwie strony oraz noclegi zapłacicie 2884 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1594 PLN/tydzień/2 osoby

Na Zanzibarze zatrzymajcie się w hotelu Antonio Beach Hotel & Spa. To rewelacyjnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest w pobliżu plaży. Na miejscu znajdziecie baseny i strefę spa. W cenę wliczono pyszne śniadania.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować urlop?

Zanzibar to prawdziwy raj na ziemi. Znajdziecie tam zapierające dech w piersiach widoki, cudowne plaże z białym piaskiem i turkusową wodą. Do tego będziecie mogli eksplorować podwodny świat. Przy odrobinie szczęścia spotkacie delfiny i żółwie morskie.

Chcecie wybrać się na wyjątkową wycieczkę? W takim razie skorzystajcie z oferty rejsu na tzw. blue safari, podczas którego zobaczycie zatokę Menai i słynną wyspę Kwale.

Potrzebujecie odpoczynku? Zrelaksujcie się na miejscowych plażach. Do najpiękniejszych z nich należą: Nakupenda Beach, Nungwi Beach oraz Paje. Natomiast miłośnikom natury polecam odwiedzić park narodowy Josani Chwaka Bay.

Foto: Denis-Belitsky-Shutterstock
Foto: yu yas / Shutterstock
Foto: Andy-Troy-Shutterstock
Przydatne informacje
  • W momencie pisania artykułu władze Zanzibaru wymagają od wszystkich podróżnych wykonania testu PCR 72h przed planowaną podróżą.
  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Tanzanii przeczytacie tutaj.
  • Podróżując na Zanzibar będziecie potrzebowali wizy. Możecie kupić ją po wylądowaniu, a jej koszt to 50 USD.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Przeczytajcie relację z podróży na Zanzibar napisaną przez naszych czytelników.
  • Od 15 grudnia wszyscy podróżni wracający do Polski z krajów spoza UE, strefy Schengen oraz jeszcze kilku innych państw muszą przedstawić negatywny wynik testu na koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły tutaj >>
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »