Fly4free.pl

Urlop w Wietnamie od 2908 PLN. Loty z dużym bagażem z 2 miast + 8 noclegów w Vung Tau

od 2908 PLN
plaza w wietnamie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Huy-Thoai / Shutterstock
Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i zaplanuj swój przyszłoroczny wyjazd z wyprzedzeniem. Wybierz się do Wietnamu, gdzie będziesz miał okazję odpocząć na malowniczych plażach i odkryć najważniejsze atrakcje regionu.

Do Azji udasz się w terminie 3 (4) – 12 (13) czerwca. Czekają cię loty z Warszawy lub Pragi do Wietnamu liniami Turkish Airlines, a po drodze przesiądziesz się w Stambule. Przesiadki są gwarantowane przez przewoźnika. Dłuższą z nich możesz przeznaczyć na zwiedzanie miasta.

W Vung Tau polecam noclegi w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu PLUS Vung TAU. Na miejscu będziesz zakwaterowany w komfortowo urządzonym pokoju.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Turkish Airlines
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz od 2908 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Jak dostać się do kurortu z Ho Chi Minh?

Z międzynarodowego lotniska w Ho Chi Minh na wietnamskie wybrzeże dojedziesz autobusem za 34 PLN w jedną stronę. Dostępnych jest wiele kursów w ciągu dnia, a autokary odjeżdżają co kilkanaście minut. Niewiele więcej kosztować cię będzie podróż z Grab’em – aplikacja działa na tej samej zasadzie co Uber. Za przejazd zapłacisz już od 262.400 VND (ok. 43 PLN), ale możesz także zdecydować się na rejs szybki promem. Taka przyjemność kosztować cię będzie ok. 67 PLN/w jedną stronę.

Hotel 452 PLN/2 osoby/pobyt

Nad Morzem Południowochińskim rekomenduję pobyt w 3* hotelu PLUS Vung TAU. Na miejscu skorzystasz z komfortowo urządzonego pokoju z prywatną łazienką i klimatyzacją.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Wietnam
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty2001 PLN
  • Liczba ofert359
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. później
  • Walutadong wietnamski (VND)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Wietnamie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »