Fly4free.pl

Urlop w Omanie za 1916 PLN. Loty z Berlina i 7 nocy w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1916 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Efired / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Odwiedź jedno z najciekawszych państw na Półwyspie Arabskim w atrakcyjnej cenie. Skorzystaj z przygotowanej propozycji i odpocznij w słonecznym Omanie.

Do Maskatu udasz się z berlińskiego portu lotniczego im. Willy’ego Brandta w terminie 16(17)-24 listopada. W obie strony polecisz linią Pegasus Airlines z wygodnymi przesiadkami w Stambule. W cenę wliczony jest bagaż podręczny. Za możliwość zabrania ze sobą dwóch bagaży podręcznych (55x40x20 cm oraz 40x30x15 cm) będziesz musiał dodatkowo zapłacić ok. 77 PLN/w jedną stronę.

W stolicy Omanu zatrzymasz się w 4* hotelu Best Western Premier Muscat, który znajduje się niedaleko plaży. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz autobusem lub wypożyczonym samochodem.

Termin podróżylistopad
Linia lotnicza: Pegasus Airlines
Bagaż: podręczny (40x30x15 cm)
Zakwaterowanie4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów w zapłacisz 1916 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 2117 PLN/2 osoby

Berlin – Maskat – Berlin »

Hotel 1713 PLN/2 osoby/pobyt

W Maskacie polecam ci zakwaterowanie w 4* hotelu Best Western Premier. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor LCD oraz minibar. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe. Na miejscu znajdziesz basen i siłownię.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1004 PLN/pobyt

Zachęcam cię do wypożyczenia samochodu po przylocie do Maskatu. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo i wygodnie dojedziesz w różne rejony Omanu.

Przydatne informacje: Maskat
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1782 PLN
  • Liczba ofert51
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu2 g. później
  • Walutarial omański (OMR)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Maskacie
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »