Fly4free.pl

Urlop w Indiach za 3404 PLN. Loty do Goa z Warszawy + noclegi w 4* hotelu przy plaży

3404 PLN
Plaża w Goa
Foto: Lena Serditova / shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na egzotyczną wycieczkę nad Morze Arabskie. Odpocznijcie na rajskich plażach stanu Goa oraz zaczerpnijcie nieco słońca w trakcie, gdy w Polsce nadal będzie trwała kalendarzowa zima. Zainteresowani? W takim razie zachęcam was do sprawdzenia szczegółów.

W podróż do Indii udacie się w terminie 5 (6) – 15 marca z Warszawy. Loty do Mumbaju realizowane będą na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa oraz SWISS, a po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki we Frankfurcie i Zurychu. Z Mumbaju do Goa polecicie bezpośrednio linią lotniczą Go First.

W Azji polecam wam noclegi w 4* hotelu Jardim a Mar. Dotychczasowi goście bardzo dobrze oceniają ten obiekt. Jest on zlokalizowany przy plaży.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Lufthansa, SWISS, Go First
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i noclegi w 4* hotelu przy plaży zapłacicie w sumie 3404 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1480 PLN/pobyt/2 osoby

W stanie Goa będziecie zakwaterowani w 4* hotelu Jardim a Mar. Do waszej dyspozycji będzie pokój z prywatną łazienką, miejscem na odpoczynek oraz dostępem do WiFi. Do tego plaża znajduje się przy samym obiekcie.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »