Fly4free.pl

Urlop w Dominikanie za 2966 PLN. Loty z Berlina i 7 noclegów w hotelu (ze śniadaniami)

2966 PLN
Foto: Nikolay Antonov / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Skorzystajcie z okazji i zarezerwujecie wypoczynek na słonecznych Karaibach. Pewna pogoda, szerokie plaże, krystalicznie czysta woda oraz wysokie palmy dające schronienie przed promieniami słonecznymi. Jeżeli właśnie tak wyobrażanie sobie udany odpoczynek, to ta oferta jest dla was!

Do Dominikany udacie się w terminie 19-26 października z portu lotniczego Berlin-Brandenburg. W obie strony polecicie na pokładach samolotów portugalskiej linii lotniczej TAP Air Portugal z wygodnymi przesiadkami w Lizbonie. W cenie biletu zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz jeden przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie w hotelu w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który znajduje się w kurorcie Bavaro. Z międzynarodowego lotniska w Punta Cana w okolice miejsca zakwaterowania dojedziecie Uberem za 587 DOP (ok. 49 PLN) lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 19 – 26 (27) października
Linie lotnicze: TAP Air Portugal
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel ze śniadaniami

Za loty oraz zakwaterowanie w 3* hotelu zapłacicie 2966 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1270 PLN/2 osoby/7 nocy

W Dominikanie proponuję wam noclegi z codziennymi śniadaniami w 3* hotelu Art Villa Dominicana, który mieści się nieopodal plaży w kurorcie Bavaro. Na miejscu zakwaterowani będziecie w komfortowo urządzonym pokoju z łazienką. Na terenie całego obiektu będziecie mieli zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 647 PLN/7 dni

W rejonie Puna Cana znajduje się wiele pięknych plaż. Chcielibyście codziennie wypoczywać na innej? W taki razie zachęcam was do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie na wyspę.

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Dzień dobry, co w przypadku kiedy pierwszy lot się opóźni ? To są loty łączone ,że nie ma problemu w przypadku opoznien ? Czy większy bagaż trzeba odebrać i nadać ponownie przy przesiadanie ?Pozdrawiam 
Bartlomiej Darmasik, 29 lipca 2022, 22:33 | odpowiedz
 Dzień dobry. Loty sprzedawane są na jednym bilecie. Oznacza to, że w przypadku opóźnienia się pierwszego lotu, to przewoźnik musi zapewnić możliwość dotarcia na miejsce, np. przebookować bilet, zapewnić "opiekę" na czas oczekiwania. Bagaż rejestrowany (który trzeba dokupić) odbiera się dopiero w Dominikanie. Nie trzeba go nadawać ponownie.
Bartlomiej Darmasik Dzień dobry, co w przypadku kiedy pierwszy lot się opóźni ? To są loty łączone ,że nie ma problemu w przypadku opoznien ? Czy większy bagaż trzeba odebrać i nadać ponownie przy przesiadanie ?Pozdrawiam 
Kamil Walinowicz, 30 lipca 2022, 7:02 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »