Fly4free.pl

Wypoczynek w Albanii za 877 PLN. Loty z Warszawy i 7 nocy w hotelu blisko plaży

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
877 PLN
Oferta nieaktualna
durres
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Andrew Angelov : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Zaplanuj swój urlop już dziś, by w czerwcu wybrać się na słoneczne Bałkany! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i odkryj Albanię na własną rękę. Nad Adriatykiem możesz spodziewać się dobrej pogody i idealnych warunków do relaksu.

Do Tirany udasz się w terminie 12 – 19 czerwca z lotniska w Warszawie (Modlin). W obie strony polecisz linią Ryanair z wliczonym bagażem podręcznym.

W Albanii wybierz noclegi w hotelu Villa Gozhina, który położony jest na obrzeżach Durres. Z lotniska dostaniesz się tam wynajętym samochodem lub komunikacją publiczną.

Termin podróży: czerwiec
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny (40x20x25 cm)
Zakwaterowanie: hotel

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacisz 877 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1059 PLN/2 osoby

W Albanii rekomenduję zakwaterowanie w hotelu Villa Gozhina. Dotychczasowi goście znakomicie oceniają pobyt w tym miejscu. Do twojej dyspozycji będzie pokój z kuchnią, klimatyzacją, balkonem i prywatną łazienką.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 848 PLN/2 osoby

Aby zobaczyć wszystkie okoliczne atrakcje i szybko dojechać do miejsca noclegowego, wypożycz samochód już na lotnisku w Tiranie.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »