Fly4free.pl

Urlop na wyspie Ischia za 615 PLN. Loty z Warszawy do Neapolu, prom i noclegi

615 PLN
Oferta wyprzedana
ischia wyspa
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: IgorZh : Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Chciałbyś zaczerpnąć nieco południowego słońca? W takim razie skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty wycieczki do Włoch i jeszcze w tym miesiącu odpocznij na wyspie Ischia.

Do Włoch polecisz w terminie 16-19 grudnia (piątek-poniedziałek) z lotniska w Modlinie. W obie strony podróżować będziesz na pokładach samolotów linii lotniczej Ryanair.

W celu dotarcia na Ischię powinieneś skorzystać z promu, który wypływa z portu w Neapolu. Za przeprawę w obie strony zapłacisz około 16 USD, czyli 72 PLN (za osobę).

Na wyspie zatrzymasz się w bardzo dobrze ocenianym aparthotelu Residence Villa Marinu. Obiekt zlokalizowany jest w pobliżu wybrzeża i rozpościerają się z niego malownicze widoki. Na miejscu dostępne jest darmowe WiFi.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Wylot z: Warszawy (Modlin)
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: aparthotel

Za loty w obie strony, noclegi oraz prom zapłacisz 615 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 754 PLN/2 osoby/ pobyt

Na Ischii proponuję zakwaterowanie w aparthotelu Residence Villa Marinu. Na miejscu znajdziesz komfortowo urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 77 PLN/2 osoby/pobyt

W trakcie pobytu we Włoszech chciałbyś zobaczyć coś więcej? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Neapolu.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »