Fly4free.pl

Urlop na Seszelach za 4255 PLN. Loty Qatar Airways z Warszawy + noclegi z widokiem na ocean

4255 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ciurtin-Ramona / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się na jedną z najpiękniejszych wysp położonych na Oceanie Indyjskim. Seszele słyną z tropikalnych lasów oraz zapierających dech w piersiach widoków. Do tego będziecie mogli odpocząć na jednej z rajskich plaż.

Do Afryki udacie się w terminie 17(18) – 26 marca z warszawskiego lotniska im. Chopina. W obie strony polecicie na pokładach samolotów fantastycznej 5* linii lotniczej Qatar Airways z wygodnymi przesiadkami na lotnisku w Katarze. W cenie zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż rejestrowany (nadawany do luku), bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (niewielki plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zakwaterowani będziecie na wyspie Mahe w świetnym apartamencie La Residence. Dotychczasowi goście bardzo pozytywnie oceniają pobyt w tym miejscu.

Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: apartament

Za loty oraz zakwaterowanie zapłacicie 4255 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 6215 PLN/2 osoby

Warszawa – Mahe – Warszawa »

Hotel 2295 PLN/2 osoby

Na Seszelach wybrałam dla was zakwaterowanie w świetnie ocenianym apartamencie La Residence. Z obiektu rozpościerają się malownicze widoki na ocean. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką i tarasem.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 713 PLN/osoba

Na Seszelach polecam wam wybrać się na wycieczkę na wyspy La Digue i Praslin, gdzie znajdziecie słynną plażę Anse Source D’Argent.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »