Fly4free.pl

Urlop na Maskarenach za 4496 PLN. Loty na Rodrigues z Warszawy + noclegi w hotelu

4496 PLN
plaża na Rodrigues
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ricardo Stephan / Shutterstock
Egzotyczna podróż na Rodrigues! Skorzystaj z oferty i wybierz się na wyjątkową wyspę położoną w archipelagu Maskarenów. Zrelaksuj się na przepięknych plażach i podziwiaj dziką naturę.

Na urlop do Afryki udasz się w terminie 6 (7) – 14 (15) marca 2023 r. Czekają cię loty z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Air France i Air Mauritius. Po drodze zaplanowano bezpieczne przesiadki w Paryżu i na Mauritiusie.

Na Rodrigues polecam zakwaterowanie w hotelu Auberge St Francois, który znajduje się bezpośrednio przy plaży. Obiekt został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości.

Termin podróży: marzec 2023 r.
Linia lotnicza: Air France i Air Mauritius
Bagaż: podręczny
Wylot z: Warszawy
Zakwaterowanie: hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie zapłacisz 4496 PLN za osobę przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1573 PLN/2 osoby/pobyt

Na Rodrigues będziesz zakwaterowany w hotelu Auberge St Francois. Na miejscu skorzystasz z pokoju z prywatną łazienką, tarasem oraz darmowym WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »