Fly4free.pl

Urlop na Cyprze za 357 PLN. Loty do Larnaki z Katowic + pobyt w 3* hotelu

357 PLN
Oferta wyprzedana
cypr plaza
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wykorzystajcie zluzowanie obostrzeń na Cyprze i udajcie się na Wyspę Afrodyty. W marcu na miejscu możecie liczyć na temperaturę w okolicach 20 stopni Celsjusza. To idealne warunki do aktywnego wypoczynku. Przy okazji zaczerpniecie odrobinę południowego słońca!

Do Larnaki polecicie w terminie 23–27 marca (środa-niedziela). Wasza podróż rozpocznie się na lotnisku w Katowicach, a loty będą realizowane na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Na Cyprze zatrzymacie się w 3* hotelu Boronia Hotel Apartments. To świetnie oceniany obiekt, który zlokalizowany jest bezpośrednio przy wybrzeżu. Ponadto na miejscu będziecie mogli skorzystać z basenu i bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: 23–27 marca (środa-niedziela)
Linia lotnicza: Wizz Air, dla członków WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie3* hotel

Za loty w dwie strony oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 357 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż 210 PLN/2 osoby

Katowice – Larnaka – Katowice >>

Hotel 504 PLN/pobyt/2 osoby

Na Cyprze rekomenduję wam noclegi w 3* hotelu Boronia, który zlokalizowany jest pobliżu Larnaki. Obiekt posiada zewnętrzny basen, restaurację i pokoje z prywatnymi łazienkami. Do tego od najbliższej plaży dzielić was będzie kilka minut spaceru.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 235 PLN/pobyt/2 osoby

Chcecie zobaczyć więcej? W takim razie wynajmijcie samochód, który ułatwi wam zwiedzanie Wyspy Afrodyty.

Co zobaczyć na Cyprze?

Wyspa Afrodyty to jedno z najbardziej słonecznych miejsc w całej Europie. W marcu możecie liczyć na temperatury nawet w okolicach 20 stopni Celsjusza. To idealny pomysł na wczesnowiosenną wycieczkę! Naładujecie baterie i zaczerpniecie dawkę witaminy D3!

W Larnace proponuję wam przespacerować się promenadą, a następnie odwiedźcie jedną z miejscowych plaż. Jeśli chcielibyście podziwiać cudowne zachody słońca, powinniście się udać na Finikoudes. Interesująca może być wizyta na Mackenzie, gdzie będziecie mogli obserwować samoloty lądujące bezpośrednio nad waszymi głowami.

Będąc na południu Cypru, musicie zobaczyć jedno z najpiękniejszych miejsc na całej wyspie – przylądek i park narodowy Cape Greco. Ponadto warto przyjść pod cerkiew św. Łazarza i meczet Hala Sultan Tekke. W Larnace znajduje się też wyjątkowe jezioro Salt Lake, na którym będziecie mieli okazje spotkać flamingi!

Foto: Datsenko-Maryna-Shutterstock
Foto: Oleg_P / Shutterstock
Foto: Datsenko-Maryna / Shutterstock
Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »