Fly4free.pl

Urlop na Costa del Sol za 941 PLN. Loty z Warszawy i 7 noclegów blisko plaży

941 PLN
Foto: margouillat photo / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Na południu Hiszpanii słonecznej pogody możecie spodziewać się przez cały rok. Idealnym kierunkiem będzie właśnie wybrzeże Costa del Sol, gdzie odwiedzicie malowniczą Malagę oraz odpoczniecie na cudownych plażach z dala od tłumu turystów.

Do Malagi udacie się w terminie 17-24 listopada z lotniska w podwarszawskim Modlinie. W obie strony podróżować będziecie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Ryanair. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli tylko mały bagaż podręczny.

W Hiszpanii zakwaterowani będziecie w fantastycznym apartamencie Beautiful Studio in Minerva, który znajduje się w pobliżu plaży. Z lotniska dostaniecie się tam wynajętym samochodem lub komunikacją publiczną.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów w apartamencie zapłacicie tylko 941 PLN za osobę, przy dwójce podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel 1153 PLN/2 osoby/7 nocy

Na Costa del Sol zakwaterowani będziecie w apartamencie Beautiful Studio in Minerva. To bardzo dobrze oceniany obiekt, w którym skorzystacie z basneów zewnętrznych oraz tarasu słonecznego. Do waszej dyspozycji zostanie oddany pokój z prywatną łazienką.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Atrakcje 42 PLN

Znudziło was klasyczne zwiedzanie miast? W takim razie wybierzcie się w rejs katamaranem po zatoce Malaga i zobaczcie wspaniałe krajobrazy z perspektywy Morza Śródziemnego.

Zarezerwujcie atrakcję

Przydatne informacje
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »