Fly4free.pl

Urlop u faraonów: all inclusive w 4* hotelu w Marsa Alam od 1878 PLN. Wylot z 5 miast

Oferta wyprzedana
Foto: Taya Bright / Shutterstock
od
1878 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.01.2022 - 15.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Planujecie rozpocząć nowy rok z przytupem? Ucieknijcie przed zimą do słonecznego Egiptu, gdzie czeka was 7 urlopowych dni w kurorcie Marsa Alam. Tym razem zatrzymacie się w 4* hotelu wraz z formułą all inclusive, która pozwoli wam zrelaksować się w pełni. Zainteresowani?

W Egipcie spędzicie tydzień w 4* hotelu Aurora Bay Resort (ex.Oriental Bay Resort), położonym w kurorcie Marsa Alam. Do dyspozycji gości oddano m.in. kilka basenów, barów, tematycznych restauracji, strefę spa & wellness oraz plac zabaw dla dzieci. Pokoje w obiekcie są klimatyzowane, wyposażone w prywatne łazienki i posiadają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

Termin podróży: 8 – 15 stycznia
Wylot z: Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia i Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Biuro podróży: Rainbow
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: JurateBuiviene / Shutterstock
Foto: Vlad61 / Shutterstock
Foto: Juraj Vitko / Shutterstock

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Marsa Alam to kurort położony w południowej części Egiptu. Na miejscu spodziewajcie się świetnej pogody, która panuje tam przez cały rok, dzięki czemu sezon trwa tam bez przerwy.

Wysoka temperatura wody sprawiła, że w okolicy rozwinęło się niezwykle bogate skupisko wodnej flory i fauny – możecie obserwować tam ponad 1000 gatunków ryb! Lubicie nurkować? Najlepszych warunków spodziewajcie się w okolicy: Abu Dabur Reef, Marsa AsslaiDolphin Mouse i rafa Elphistone.

Chcielibyście zobaczyć prawdziwy cud natury? Udajcie się do pobliskiego parku narodowego Wadi Dżimal. Palmowe gaje i dzikie plaże – takich widoków spodziewajcie się na miejscu. Do wizyty powinien zachęcić was również fakt, że miejsce to jest zaliczane do listy najciekawszych atrakcji Egiptu.

Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.
  • Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje (wszystkie w formie bufetu), napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna, z której możecie się zwolnić, wykonując po 7 dniach test. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »